ÖVRIGT / Mattor / Beluch 7942008
nr 794 2008
Beluch
Tidigt 1900-tal, 109x197, jännt slitage, korroderat brunt garn, 1st mindre hål
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:12:54
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr